uvaxspecialista na drátěný program

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Při platbě dobírkou je elektronická účtenka vydávána našim externím partnerem - dopravcem. Při vyzvednutí zboží v naší kamenné prodejně Vám účtenka bude vydána automaticky, při zaplacení. Při platbě zboží převodem z účtu na účet, Vám bude zaslána faktura.
Vážení obchodní přátelé,

rád bych vás přivítal na stránkách naší společnosti UVAX a v krátkosti vám ji představil. Jmenuji se Václav Jurčík a jsem majitelem společnosti UVAX. Firmu jsem založil v roce 1989, od této doby jsme zrealizovali desítky zajímavých projektů po celé České republice, ale i v zahraničí.Ryze česká společnost UVAX se zabývá zakázkovou výrobou z kovových, drátěných materiálů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Od počátku založení společnosti se snažíme provádět inovaci technologického vybavení výroby, abychom nejlépe vyhověli přáním našich zákazníků.

Hlavním posláním společnosti UVAX je mít spokojeného zákazníka, který za přijatelné ceny získává naše kvalitní produkty a služby.

Věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá a úspěšná.
Václav Jurčík

vyhledávání

novinky

Více v sekci novinky.